FUGU TRAVEL cestovní agentura

TIP MĚSÍCE: Keňa

RAS AL-KHAIMAH 4 + AL-AIN 4 + DUBAJ 3 + OMAN

kufr pdf

Termín:

změnit termín

Délka pobytu:

ID hotelu:863564

Doprava:0

Odletové místo:0

Strava:0

Cena vč. tax: 0 Kč

Poloha

Poznání – zábava – relax

Program zájezdu

1. den: ČR – Dubaj – Ras Al-Khaimah
Odlet z ČR do SAE, přivítání na letišti v Dubaji, transfer do hotelu v Ras Al-Khaimah, ubytování a nocleh.

2. den: Ras Al-Khaimah – výlet na lodi dhow
Po snídani odjezd do Ománského města Khassab, kde se nalodíte na tradiční dřevěnou loďku vyrobenou v typickém beduínském stylu. Během plavby spatříte nádherné scenérie čítající pohoří, fjordy a nádherné pláže. Zastávka s možností potápění a šnorchlování, následována typickým obědem. Budete mít také možnost pozorovat delfíny. V odpoledních hodinách návrat do hotelu, ubytování v hotelu a nocleh.

3. den: Ras Al-Khaimah – Al-Ain
Po snídani odhlášení z hotelu a transfer do Al-Ain. Prohlídka města, při které navštívíte pevnost Al-Jahili, mešitu Šejka Zajeda nebo oázu Al-Ain. Prohlídka trvá okolo 2 hodin. Poté transfer do hotelu v Al-Ain, ubytování a nocleh.

4. den: Al Ain – Abú Dhabí – Dubaj
Po snídani odhlášení z hotelu a odjezd na celodenní prohlídku Abú Dhabí. Během výletu uvidíte to nejzajímavější, co může toto město nabídnout – moderní architekturu, tradiční umění i nádherné zahrady. Transfer do hotelu v Dubaji, ubytování a nocleh.

5. den: Dubaj
Po snídani odjezd na prohlídku Dubaje, kdy máte možnost poznat jak moderní tvář Dubaje, tak i tradiční čtvrti. Výlet začíná jízdou na uměle vybudovaný palmový ostrov Jumeirah až k hotelu Atlantis The Palm, kde bude krátká zastávka na fotografování. Pokračuje se k mešitě Jumeirah, která je oblíbeným cílem fotografů a zároveň jedinou mešitou v Dubaji přístupnou i nemuslimům. Po Sheikh Zayed Road, lemované dubajskými mrakodrapy, přejezd do centra a dále do staré části Dubaje. Cestou projedete kolem Burj Khalifa, nejvyšší budovy světa (možnost individuální návštěvy další den). Prohlídka muzea ve středověké pevnosti Al-Fahidi. Přejezd lodičkou abra přes záliv Dubai Creek do části Deira, návštěva světoznámých trhů se zlatem a kořením a obchodu se suvenýry. Prohlídka Dubaje bude zakončena zastávkou na fotografování ikonického hotelu Burj Al Arab. Nocleh v hotelu.

6. den: Dubaj – volný den
Snídaně, volný den. Možnost účasti na některém z fakultativních výletů, možnost návštěvy nákupního centra Dubai Mall a zajištění vstupenek na vyhlídkovou terasu Burj Khalifa ve 124. patře. Nocleh v hotelu.

7. den: Dubaj – volný den
Snídaně, volný den. Možnost účasti na některém z fakultativních výletů, možnost návštěvy nákupního centra Dubai Mall a zajištění vstupenek na vyhlídkovou terasu Burj Khalifa ve 124. patře. Nocleh v hotelu.

8. den: Dubaj – ČR
Snídaně a ukončení pobytu. Dle letového řádu transfer na letiště v Dubaji a odlet zpět do ČR.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Oběd na lodi dhow zahrnuje nealkoholické nápoje dle nabídky, alkoholické nápoje za poplatek (dle aktuální nabídky na lodi, nabídka může být i nulová), anglicky mluvící doprovod. Cena Burj Khalifa – samostatná vstupenka zahrnuje pouze vstupenku, bez dopravy k Dubai Mall, bez českého průvodce, cena Burj Khalifa – vstupenka a doprava zahrnuje navíc privátní transfer hotel/Dubai Mall/hotel, anglicky mluvící řidič, maximální doba využití transferu je 4 hodiny od vyzvednutí v hotelu. Po rezervaci vstupenky na Burj Khalifa již nelze vstupenku zrušit. V případě vstupu do mešity šejka Zayeda v Abú Dhabí je nutné dodržet předepsaný oděv, je vyžadováno volné, plně zakrývající a neprůsvitné oblečení (muži – dlouhé kalhoty, zakrytá hruď a ramena, ženy – dlouhý rukáv a dlouhá sukně/kalhoty, šátek na hlavu, nevhodná je bílá barva oblečení). Při nedostatečném oblečení může být vstup do mešity odepřen.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování dle programu (2 noci v hotelu Hilton Garden Inn 4 v Ras Al-Khaimah, 2 noci v hotelu Ayla 4 v Al-Ain, 4 noci v hotelu Hampton by Hilton 3 v Dubaji), stravování dle programu (7× snídaně, 1x oběd během plavby), vstupné dle programu, služby česky hovořícího průvodce/doprovodu (během plavby je delegát k dispozici na telefonu), po celou dobu pobytu je k dispozici dále i česky hovořící delegát, transfery z/na letiště v cíli zájezdu a transfery dle programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, alkoholické nápoje a další nápoje nezahrnuté u stravování, spropitné, pobytová taxa dle kategorie hotelu platná pro emirát Ras Al-Khaimah, Dubaj a Abú Dhabí (taxa je splatná v hotovosti na recepci). Vstupní vízum do Ománu ve výši 24 USD za osobu.

Podobné zájezdy

Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Exim Tours, a.s. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Poptávka
Vytvářím objednávku...